WYBORCZE PRZESŁANIE FORMACJI POLITYCZNEJ FRONT

Wybory parlamentarne 2023 roku prowadzą do nieuniknionej przegranej Polaków, stanowiąc jednocześnie ostatni etap zdeformowanej państwowości. Nieodpowiedzialni wyborcy żyrują poczynania swoich wybrańców, zmierzając do wojny i chaosu. Politycy wyłonieni w negatywnej selekcji stali się wypadkową społeczeństwa -„Jaki Pan taki Kram”.

W całej Rzeczpospolitej tylko My !!!

Jako partia polityczna FRONT definiujemy fundamentalne zagrożenie jakim jest kwestia stojąca przed naszym Narodem uwikłania się w wojnę. Państwo pozbawione politycznej suwerenności, tracąc ją na rzecz Stanów Zjednoczonych i ich służb, a także Wielkiej Brytanii etc., czyni z nas narzędzie imperialnej polityki.
Musimy przyjąć do wiadomości, iż wszystkie partie polityczne zasiadające obecnie w Sejmie, mają nad sobą protektorat Amerykanów i wykonują ich polecenia.
Nie niepokojeni przez wschodnich sąsiadów wybieramy zbrojenia, zamiast dialogu i rozmów. Wydatki na armię z budżetu Państwa, na które nas nie stać, obciążą finansowo każdego Polaka na dziesięciolecia. Amerykański kompleks zbrojeniowo-finansowy jest beneficjentem naszych zbrojeń a gangsterzy polityczni z USA nie będą mieli skrupułów w szachowaniu naszą krwią, doprowadzając nas do biedy i rozczynienia na naszym obszarze „Słowiańskiego kotła”.
Dotychczasowa polityka Państwa Polskiego, poszczególnych rządów w stosunku do Federacji Rosyjskiej i republiki Białoruś, charakteryzowała się kursem konfrontacyjnym, osiągając ostatecznie tytuł polityki paranoiczno-prowokacyjnej. Wyjściem z tych zagrożeń jest podjęcie działań politycznych na rzecz kształtowania przyjaznej i partnerskiej współpracy politycznej i gospodarczej z federacją Rosyjską oraz Republiką Białoruską. Oparcie gwarancji bezpieczeństwa granic ukształtowanych po 1945 roku o przyjazną politykę z Federacją Rosyjską, szczególnie w odniesieniu do granic tzw. zachodnich.

Dostarczanie broni Ukraińcom w ich bratobójczej wojnie z Rosjanami, oraz tworzenie wrażenia, iż Ukraińcy walczą o wolność i bezpieczeństwo Polski, zakończy się słusznymi pretensjami Ukraińców do naszego Narodu. Oskarżą nas, iż byliśmy podżegaczami wojennymi i współsprawcami ich nieszczęść, prowokując ze strony Ukraińców odwet. Ukraina ze swoją strukturą polityczną i mafijną ekonomią, jest i będzie gospodarczym wrogiem Państwa Polskiego.
Partie polityczne, które są w obecnym Parlamencie, a które Państwo wybieracie, doprowadzą do wewnętrznego chaosu, do rozruchów w Państwie Polskim, a szczególnie na tle gospodarczym oraz doprowadzą do wewnętrznego konfliktu z Ukraińcami.
Rolą naszą w obecnych wyborach jest ostrzeżenie Państwa przed zdefiniowanymi zagrożeniami, mając świadomość, iż po tych negatywnych zdarzeniach, wyciągnięcie wnioski i przejrzycie na oczy. Wówczas będziemy mogli się zrozumieć.

Przewodniczący partii FRONT
Krzysztof Tołwiński
15 października 2023r.